Fasado apdaila

Daugiametė mūsų įmonės patirtis gaminant ir įrengiant fasado apdailą nuolatos patvirtina, tarsi savaime suprantamą, tiesą – kiekvienas statytojas nori, kad jo statinio fasado apdaila ir interjeras būtų išskirtiniai. Neretai klaidingai manoma, kad fasado apvadai ir fasado dekoro elementai labai brangūs ir sunkiai įrengiami.

Šiuolaikinės eksterjero elementų gamybos technologijos mums leidžia pagaminti pačius įvairiausius fasado apdailos elementus nuo klasikinių iki modernių už prieinamą kainą ir lengvai sumontuojamus. Fasado apvadai, net didelių gabaritų, nėra sunkūs, nes gaminami iš polistireno, dengto dvigubo armavimo cementiniu lukštu. Tokie fasado dekoro gaminiai tinka įvairiausiems statiniams nuo mūrinių ar betoninių iki šiltintų putų polistiroliu ar akmens vata.

Jeigu eksterjero apdailai reikalingos ypač tvirtos detalės ir nesvarbus jų svoris, tuomet tinkamiausi dekoratyvūs betono gaminiai. Pavyzdžiui kolonos, tvoros stulpeliai, baliustros, palangės. Tokius eksterjero elementus gaminame iš karto reikiamos spalvos naudodami specialius pigmentus ir jų nereikia papildomai dažyti. Esame pasiruošę padėti jums sukurti individualaus dizaino fasado apdailą.